Lukáš Havlík - Biografia

Volám sa Lukáš Havlík, narodil som sa 13.1.1985 a pochádzam z Bratislavy. Fitness tréningu sa venujem 12 rokov. Za tie roky som prešiel veľkou zmenou svojej postavy a od roku 2006 sa starám o svojich klientov.

Kultúru tela som začal študovať od svojích 19 rokov. Pri výške 189cm som vážil vtedy iba 65kg. Táto obrovská disproporcia medzi výškou a hmotnosťou bola prvotnou motiváciou začať cvičiť. Mojím cieľom sa stalo priblížiť sa výzorovo ľuďom, ktorí sa svojou postavou prezentovali v športových médiách.

Časom som naberal skúsenosti, zlepšoval sa, a napriek tomu, že som bol ešte ďaleko od svojho cieľa, začal som sa stávať inšpiráciou pre ľudí, ktorí sa pohybovali okolo mňa, a to ma poháňalo ďalej. Ľudia sa ma pýtali na rôzne rady ohľadom cvičenia a stravy, keďže videli premenu priamo na mne. Aj toto ma podnietilo dať sa na dráhu osobného trénera vo fitness a pomáhať ľuďom naplniť ich ciele. V súčastnosti mám za sebou stovky spokojných klientov, prípravy klientov na súťažné pódia a takisto svoje súťažné úspechy.

Mojím cieľom je poskytovať kvalitné informácie z oblasti fitness tréningu a výživy, poskytovať kvalitné služby, a tým docieliť aby sa stále viac a viac ľudí staralo o svoje telo a svoje zdravie.