Referencie

Súťažné výsledky s mojimi klientami

 

Tomáš Krajčovič – 1. miesto Mr. UNIVERSE 2022 Praha

 

Ďalší z mnohých klientov

František Vojčík

Lukáša som prvý raz objavil náhodou na webe, kde ponúkal svoje služby. Zavolal som mu a prišiel na prvý tréning. Vtedy som vážil 108 kg a potreboval som schudnúť a dostať sa do formy. Lukáš mi urobil jedálniček a začal som trénovať pod jeho vedením. Odvtedy už ubehlo 10 mesiacov a ja musím povedať, že tých 10 mesiacov cvičenia pod jeho dozorom stálo za to. Teraz vážim 96 kg a na každý tréning s ním sa teším, už to nie je len o zhadzovaní kíl ale aj o pravidelnom cvičení a dobrom pocite. Lukáš ďakujem Ti za tvoju trpezlivosť  a tvoj motivačný prístup!

 

Tibor Žáčik

Lukáša som dostal ako narodeninový darček, kedy aj moji rodičia a sestra videli, že si sám neporadím s prebytočnými kilami. Sám som skúšal finty spred 10 rokov, ktoré mi vtedy zaberali, ale v 45 zrazu nefungovali. Aj to bol dôvod, prečo som darček nenechal prepadnúť a hoci dovtedy nepobozkaný fitkom, začal cvičiť s Lukášom a dodržiavať jeho stravovacie odporúčania. Poviem úprimne, že som mal obavu, že bude na mňa hučať a buzerovať ma ako jeden televízny tréner, ale jeho metódy sú našťastie úplne odlišné. A čo je hlavne, po niekoľkomesačnej spolupráci som schudol 15 kg. Lukášova práca a rady dávajú zmysel a prinášajú výsledky. Som rad, že som sa na to dal, lebo sa cítim oveľa lepšie, baví ma vyrezávať nove dierky na mojich opaskoch a čomu som veril asi najmenej aj cvičenie vo fitku ma úplne opantalo.  A za tento novy “vzťah” vďačím Lukášovi. Ďakujem.

Jana Dzúriková

„Čo sa mi najviac páčilo? Vedel si ma VŽDY nakopnúť, motivovať a tréningy boli vždy iné, zaujímavé, samozrejme, že aj náročné, ale vždy to stálo za to. Za najdôležitejšie asi považujem to, že si ma naučil jesť. Mala som problém jesť zdravo a o pravidelnosti ani nehovorím. Výsledok v podobe výmeny šatníka kvôli tomu, že som potrebovala o dve konfekčné veľkosti menšie veci nebudem ďalej rozoberať. A cvičenie nie je len o tom aby človek “zhodil”, momentálne cvičím preto, že som si na pravidelný pohyb zvykla, cítim sa lepšie, a má to vplyv aj na iné oblasti môjho života.“
Michal Hrivňák (brankár FC Spartak Trnava)

„Základom úspechu nie je len dobrý tréning a vytrvalosť, ale aj správne stravovanie. Stravovací plán som riešil s Lukášom a musím povedať, že som veľmi spokojný.“
Viera Heizerová

„Dôvoď môjho rozhodnutia k cvičeniu – zdravotný problém- hernia disku L1. Po trojmesačnom trápení na rehabilitáciách a cvičení “doma” som sa rozhodla zveriť do rúk trénera Lukáša. Bola som samé sadlo, bez svalu a podpory chrbta. Výsledky sa pomaličky ukazovali, rozdiel v konfekčnej veľkosti (zo 42 na 36), super. Ak rozmýšľate o cvičení vo fitnesscentre určite oslovte trénera. Tak isto pri zdravotných problémoch počúvajte odborné rady trénera a cvičenie nebude stresujúce, ale relax, oddych, šťastie, … Výsledok bol úžasný, 11kg, to donútilo ďalších ľudí okolo mňa sa zamyslieť nad sebou.“
Premena

Jozef Biž

Snažil som sa behať, cvičiť a podobne, aby som schudol a nikdy nič veľmi nezaberalo. Váha mi ukazovala 94,6 kíl. Po dvojtýždňovom cvičení s Lukášom som sa postavil na váhu a bolo tam 91.7!!! Tri kilá za dva týždne len jedením toho čo mi Lukáš odporučil a cvičenia tri krát do týždňa!!! That’s awesome. Každý kto chce so svojim telom niečo spraviť, ODPORÚČAM! Teším sa na ďalšie tréningy.“

 

Denisa Bombošová

Vďaka Lukymu som konečne pochopila, že dobrú postavu spravíš iba poctivým cvičením a rozumným stravovaním. Roky som hľadala všelijaké obkluky, zázračné tablety a diety až som napokon našla odvahu a vložila sa do rúk odborníka. Schudla som 8 kíl, cítim sa skvelo a cvičenie ma naozaj baví.

Jaroslav Horváth

Začal som cvičiť s Lukášom po odporúčaní mojej manželky, ktorá si tréningy veľmi pochvaľovala a podarilo sa jej zhodiť nadbytočné kilá po pôrode. Cvičiť sme sa rozhodli aj s mojim kolegom Jurajom ktorý tak isto potreboval zhodiť váhu, ktorú sme nabrali pri rýchlom a nezdravom spôsobe života. Sedavé zamestnanie, nepravidelná strava, pracovné cesty..  Lukáš nám nastavil tréningy a stravu tak aby sme to vedeli skĺbiť s prácou a rodinou. Výsledok? Ja 22 kg dole, Juraj 20 kg dole za približne 2,5 mesiaca. Neuveriteľné!

Richard Birošík

Vždy som mal sen ako viacero chlapov byť svalnatý a mať pekné telo. Nakoľko pri mojom sedavom zamestnaní a zlej životospráve som naberal kilá navyše. Začal som chodiť do fitka no nevedel som správne cvičiť, tak som oslovil Lukáša. Presne pochopil aké sú moje požiadavky 🙂 Podarilo sa mi schudnúť a vyformovať a cítim sa výborne. a samozrejme stále pokračujeme v tréningoch. Prikladám fotku mojej doterajšej premeny.

Kristína Paulová

To čo mne najviac pomohlo a čo som potrebovala bolo nastavenie režimu a tréningu. Lukáš ma naučil kopec nových cvikov a hlavne sa mi venoval. Som veľmi spokojná. Ďakujem.

Veronika Mezey

Dlho som chcela začať trénovať, no ako väčšina z nás vždy boli rôzne výhovorky ( dieťa, práca, od pondelka… 🙂 ). Keď som mala prvá tréning s Lukášom, odišla som nadšená, nakoľko má individuálny prístup ku klientom, čo v tejto oblasti nieje samozrejmosť. Dala som si u Lukáša vypracovať aj jedálniček, 6 týždňov moje telo nechcelo nič robiť, bola som mierne zúfalá. Aj keď som sa po každom jedinom tréningu cítila stále lepšie, kilá nechceli púšťať. Lukáš ma podporil, že len treba vydržať a mal pravdu. Zrazu to išlo samé a začala som vidieť výsledky. Ešte je predo mnou dlhá cesta, no pod Lukášovým vedením viem ,že to dám 🙂 Momentálne si neviem predstaviť byť bez cvičenia, či už po fyzickej no aj psychickej stránke, je to súčasť môjho života, ostatné boli iba výhovorky.